Studio bělení zubů

Ordinace dentální hygieny

 

Zarezervujte si termín online 

 

Naše studio bělení zubů nabízí:

ORDINAČNÍ BĚLENÍ ZUBŮ

Ordinační bělení je nejvíce žádaná metoda bělení zubů pro svojí okamžitou účinnost. Během jediné návštěvy lze zuby zesvětlit o několik odstínů. Výhodou bělení zubů v ordinaci ve srovnání s domácím bělením je úspora času pacientů, nevýhodou je vyšší cena.

Po kompletní důkladné izolaci měkkých tkání dutiny ústní speciálním ochranným gelem je na povrch zubů aplikován bělící gel. Zuby s naneseným gelem jsou  exponovány modrým světlem ze speciální lampy. Bělící gel se nechá působit  15-20 minut. Po této fázi je vrstva bělícího gelu sejmuta a nahrazena novou – procedura se opakuje. K dosažení bělícího efektu je obvykle zapotřebí aplikovat gel nejméně dvakrát. Po bělení zubů je nutné držet následujících 24 hodin takzvanou „bílou dietu“. Dochází totiž k ustálení výsledné barvy zubů a pigmenty v potravě a nápojích by mohly výsledný efekt negativně ovlivnit.

Délka trvání získané barvy zubů velice souvisí s životním stylem pacienta. Běžná doba trvání je 1 – 3 roky. Trvání získané barvy silně ovlivňují dietní návyky, kouření, věk a nejvíce domácí ústní hygiena. Pravidelně prováděná profesionální  ústní hygiena v naší ordinaci , podpoří dlouhodobě trvající získaný výsledek. Bělení lze dle potřeby kdykoli opakovat.

 

DOMÁCÍ BĚLENÍ

Domácí bělení probíhá tak, že podle otisku Vašeho chrupu se v laboratoři zhotoví průhledné plastové nosiče, do kterých si sami doma aplikujete bělicí gel. Nosič s gelem je nutno nosit několik hodin každý den nebo na noc, dokud není dosaženo požadované bělosti zubů – obvykle cca 2 týdny. I když je tato procedura domácí, je prováděna pod kontrolou a instrukcemi lékaře nebo dentální hygienistky. Výhodou tohoto typu bělení je nižší cena, nevýhodou relativní časová náročnost.

KOMBINOVANÉ BĚLENÍ

Je kombinací obou metod a je  vhodné pro  tzv. dobělení zubů.

Kontakty

DENTAL IMAGE, s.r.o.
Stomatologické centrum Háje- přízemí
Kosmická 537, 149 00 Praha-Háje
Mobil:+420 608 956 530
         +420 608 903 035
        
Web: www.dental-image.cz

Smluvně sjednané pojišťovny

Ordinační doba

Den         Ordinační doba
Pondělí       se neordinuje
Úterý         8:00   - 14:00
Středa        8:00  - 14:00
Čtvrtek  8:00   - 14:00
Pátek         8:00   - 12:00

Spojení metrem

Nacházíme se nedaleko od stanice metra C –Háje. Z metra je třeba použít  východ  směrem na Petrovice. Po výstupu z metra  odbočte vlevo směrem ke kinu Galaxie. U kina se otočte zády ke vchodu, po diagonále směrem vlevo  přejděte asfaltové hřiště které budete mít před sebou. (po pravé ruce máte čínskou restauraci a chovatelské potřeby) Na konci projděte mezi panelovými domy, za kterými se již nachází červená budova Stomatologického centra.

Doprava autem

parkování je možné na parkovišti Stomatologického centra. Jeďte autem po ulici Opatovská směrem na Petrovice. Před supermarketem LIDL na světelné křižovatce odbočte vlevo, hned první ulicí opět vlevo a ještě jednou vlevo, pak pokračujte až k červené budově Stomatologického centra, v jehož areálu zaparkujte. Zákaz vjezdu neplatí pro klienty Stomatologického centra.