Služby

Naše společnost je soukromé zdravotnické zařízení, které si klade za cíl poskytovat co nejkvalitnější péči v oblasti zubního lékařství Využíváme nejmodernější techniky a poznatků z oblasti zubní péče. Nabízíme ucelený koncept zubní péče zahrnující prevenci, estetickou úpravu chrupu, zhotovení výplní, ošetření kořenových kanálků, léčbu paradentózy, zhotovení protetických prací, chirurgické výkony. Dále spolupracujeme se specialisty v oblasti ortodoncie a stomatologické chirurgie

Antigenní testování - Covid19

 

Zarezervujte si termín online na test Covid-19 

 

Provádíme testování na koronavirus / onemocnění Covid-19 schválenými antigenními testy. Výsledek do 10 minut + potvrzení. Do odvolání hrazeno zdravotní pojišťovnou, poté 500 Kč. Testování probíhá na principu testu přítomnosti antigenu viru SARS-Cov-2 pomocí POC antigenního testu (rapid test).

Ošetření kořenových kanálků- endodoncie

Jedná se o léčbu kořenových kanálků, která má pro další osud a celkové ošetření zubu zásadní význam. K tomuto ošetření přistupujeme u komplikací zubního kazu, jako je zánět zubního nervu a u odumření zubního nervu následkem úrazu. Cílem léčby je  uchování nevitálního (mrtvého) zubu v dutině ústní, a to bez omezení jeho funkce. Léčení kořenových kanálků je jedním z nejobtížnějších úkolů stomatologa, rozhoduje o dalším osudu zubu.

více

Dětská stomatologie

V rámci rodinné péče ošetřujeme děti našich klientů. Dítě každého věku potřebuje pravidelnou stomatologickou péči. V našem zařízení klademe prvořadý důraz na prevenci.  První návštěvu doporučujeme absolvovat kolem prvního roku. Jednak v tomto období prořezávají první zoubky a je potřeba se jim věnovat, jednak pravidelné návštěvy  zubního lékaře od útlého věku jsou důležité pro získání důvěry dítěte, předejití vzniku strachu z ošetření.

více

Estetická stomatologie

Ke kvalitnímu životu neodmyslitelně patří  funkční a estetický chrup. Cílem současné stomatologie je zachování přirozeného funkčního chrupu do vysokého věku a prvořadou úlohu v této oblasti zaujímá prevence. Vzhledem k tomu, že známe příčinu vzniku zubního kazu a parodontozy, kterou je zubní mikrobiální povlak , můžeme těmto onemocněním úspěšně předcházet. 

více

Protetická stomatologie

Protetická stomatologie nahrazuje ztracené tvrdé zubní tkáně nebo celé zuby či skupiny zubů. Naším základním cílem je perfektní funkčnost a vysoká estetičnost kterékoli protetické rekonstrukce. Naše zubní ordinace spolupracuje s kvalitními stomatologickými laboratořemi, které respektují aktuální technologické trendy a materiály.

více

Anestesie

Místní (lokální) znecitlivění je naprostou samozřejmostí u všech zákroků.

více

Výplně zubů

Zubní kaz je infekční onemocnění způsobené bakteriemi, které způsobují rozklad zubních tkání. Zubní kaz ošetřujeme  pomocí výplní (plomb). Výplně můžeme zhotovit z různých materiálů a jejich cena závisí na kvalitě a především času, který lékař potřebuje k jejich zhotovení. Při zhotovování výplně dodržujeme veškeré moderní postupy. Ošetření provádíme dle přání pacienta v anestezii, tedy bezbolestně.

více

Parodontologie

Parodontologie se zabývá prevencí, diagnostikou a  léčbou zánětu dásní, parodontózy a  onemocnění týkajících se dásní a závěsného aparátu zubu. Příčinou vzniku zánětu dásní a parodontozy   je měkký povlak na zubech a dásních. Tento měkký povlak obsahuje vysoký počet bakterií, které vyvolávají zánět dásně. 

více

Rentgenologické vyšetření

V našem zařízení k snímkování jednotlivých zubů používáme digitální intraorální rengen využívající metodu viziografie. Ta je velmi šetrná co se týče dávek záření a zároveň výrazně  přesnější než tradiční rentgenová technika na bázi rentgenového filmu a jeho vyvolávání. Přináší vysokou zobrazovací kvalitu jednotlivých detailních snímků, nepostradatelnou pro provedení kvalitní diagnostiky. Pro pacienta také znamená komfort, je rentgenován přímo na křesle, nemusí nikam odcházet, snímek je ihned k dispozici na monitoru počítače.

více

Kontakty

DENTAL IMAGE, s.r.o.
Stomatologické centrum Háje- přízemí
Kosmická 537, 149 00 Praha-Háje
Mobil:+420 608 956 530
         +420 608 903 035
        
Web: www.dental-image.cz

Smluvně sjednané pojišťovny

Ordinační doba

Den         Ordinační doba
Pondělí       se neordinuje
Úterý         8:00   - 14:00
Středa        8:00  - 14:00
Čtvrtek  8:00   - 14:00
Pátek         8:00   - 12:00

Spojení metrem

Nacházíme se nedaleko od stanice metra C –Háje. Z metra je třeba použít  východ  směrem na Petrovice. Po výstupu z metra  odbočte vlevo směrem ke kinu Galaxie. U kina se otočte zády ke vchodu, po diagonále směrem vlevo  přejděte asfaltové hřiště které budete mít před sebou. (po pravé ruce máte čínskou restauraci a chovatelské potřeby) Na konci projděte mezi panelovými domy, za kterými se již nachází červená budova Stomatologického centra.

Doprava autem

parkování je možné na parkovišti Stomatologického centra. Jeďte autem po ulici Opatovská směrem na Petrovice. Před supermarketem LIDL na světelné křižovatce odbočte vlevo, hned první ulicí opět vlevo a ještě jednou vlevo, pak pokračujte až k červené budově Stomatologického centra, v jehož areálu zaparkujte. Zákaz vjezdu neplatí pro klienty Stomatologického centra.